Hakkımızda

2015 yılında başladığımız bu yolculuğumuzda sınai ve fikri mülkiyet konusunda uzman bir yapı ile hizmet vermeyi amaçlamış bir firmayız. Fikri mülkiyet konusunda müşterilerimizi en iyi şekilde temsil edebilmek için konusunda uzman bir firma olarak her an kendimizi geliştiren günümüzün hızla gelişen şartlarına göre yenilikçi ve çözüm odaklı bir kurum olma yolunda emin adımlarla müşterimiz ile beraber yürümekteyiz.

Fikri mülkiyet konusunda patent, marka, tasarım, coğrafi işaret ve fikri mülkiyete giren diğer konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tescil başvuru aşaması, başvuru ve başvuru
sonrası her aşamada titizlikle takibini yaparak müşterilerimizin tescil işlemlerini sorunsuz bir şekilde  sonlandırmaktayız. Tescil aşaması sonrasında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda takip işlemlerini de yapmaktayız.

Sınai ve fikri mülkiyet konusunda müşterilerimizin haklarını, onlara maksimum fayda sağlayacak şekilde koruma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış, her daim kendini geliştiren bir kurum olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz.

                                                                                                               Ergün Yılmaz

                                                                                                                 Marka Vekili